Spodenki ZINA Iluvio JUNIOR 10 kolorów!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Zina
  • szt.
  • 50,00 zł 39,00 zł

Spodenki Iluvio JUNIOR

Spodenki meczowe ILUVIO Junior zostały zaprojektowane z myślą o graczach na różnych poziomach zaawansowania. Zachwyceni nią będą nie tylko amatorzy, bo i profesjonaliści docenili jej jakość i atuty. Kluczową cechą stroju jest odpowiednie dopasowanie do każdej sylwetki i najwyższego poziomu komfortu piłkarza. Spodenki zostały wyprodukowane ze 100% poliestru Interlock, który jest wytrzymały, ale posiada odpowiednią gramaturę, by być delikatnym dla skóry i właściwie elastycznym.

Sportowy krój spodenek ILUVIO zapewnia pełną swobodę podczas jakiejkolwiek aktywności fizycznej, całkowicie wykluczając zbędne ruchy, wszelkie zaciągnięcia i konieczność poprawiania ich na sobie. Choć ich przeznaczeniem jest uprawianie sportu, to spodenki sprawdzą się także na co dzień.

W produkcji użyto autorską technologię ACTIVE DRY, którą tworzy specjalnie opracowany przez ZINA system odprowadzania potu na zewnątrz. Takie rozwiązanie daje uczucie suchości, ogranicza tarcie i zapewnia pełną dynamikę gry. Spodenki są również przygotowane na dużą amplitudę temperatur. Chronią więc zarówno przed wyziębieniem, jak i przegrzaniem. Optymalna temperatura ciała pomaga poprawiać sportowe osiągi.

Strój wykonany jest w klasycznie zaprojektowanym stylu. Ergonomiczny krój zapewnia doskonałe wyważenie między wyglądem a bezpośrednim wpływem na grę. Naszyte na lewej nogawce logo producenta podkreśla sportowy charakter. Co więcej, spodenki są dostępne aż w dziesięciu kolorach. Łatwo więc dopasować konkretny model do innego kompletu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zamówić cały trykot w sklepie ZINA.

Dopasuj idealny zestaw dla swojego zespołu, skorzystaj z atrakcyjnej oferty od polskiego producenta.

CECHY:

  • Materiał 100% Poliester Interlock – wytrzymały i szybkoschnący, wysokogatunkowy materiał funkcjonalny
  • Technologia ACTIVE DRY - system odprowadzania wilgoci na zewnątrz ubrania, który gwarantuje suchość i przewiewność.
  • Krój podkreśla sportową sylwetkę, zapewnia wszelką odporność na przetarcia.
  • Gwarancja całkowitego zakresu ruchów i pełnej swobody w trakcie aktywności fizycznej.
  • Dostępne w 10 kolorach.

 

Materiał: Polyester Interlock: 100% polyester

Rozmiarówka juniorska podana na metce wg producenta:

XXS = 116
XS = 122
S = 128 - 136
M = 137 - 146
L = 147 - 158
XL = 159 - 170