Saszetki odświeżające, zapachowe FRESHED

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pozostałe
  • szt.
  • 39,99 zł

Saszetki odświeżające, zapachowe marki FRESHED

FRESHED jest rewolucją na rynku, przyjemny i łatwy w użyciu produkt, który nie tylko maskuje zapach, ale skutecznie dociera do źródła problemu i eliminuje go! Przez absorbowanie wilgoci i usuwanie nieprzyjemnego zapachu, saszetki FRESHED usuwają problem i pozostawiają świeżą, czystą woń.

FRESHED jest dostępny w wielu kolorach i wzorach, nadaje się idealnie do pracy z każdym rodzajem obuwia, sprzętem gimnastycznym, odzieżą roboczą, torbami sportowymi, ochraniaczami oraz rękawicami. Saszetki FRESHED zostały poddane rozległym testom, które udowodniły, że nie składają się z materiałów chemicznych niebezpiecznych dla zdrowia, nie uczulają oraz że są bezpieczne dla środowiska. Zostały również przeprowadzone testy tuszów użytych do druku na zewnętrznych workach aby mogły potwierdzić, że są one bezpieczne.

Długotrwałość produktu – każda para saszetek powinna być używana do 6 miesięcy.

ZALETY:

- pochłania wilgoć / osusza

- niszczy środowisko bakterii, które wydzielają nieprzyjemny zapach

- pozostawia przyjemny naturalny zapach

- przyjazny środowisku

- nietestowane na zwierzętach

- w zestawie dwie saszetki

- trwałość: minimum 6 miesięcy

DOSTĘPNE KOLORY:

  1. GREEN MORO
  2. PINK MORO
  3. NORMAL MORO
  4. GRAY
  5. GRAY ECO
  6. BLACK ECO

Prosimy o wybór koloru saszetek w informacji dla sprzedającego!

__________________________________________________________________________________________

Instrukcja użytkowania:

Umieść jedną saszetkę FRESHED w każdym z butów, kiedy wrócisz do domu z pracy lub szkoły i pozwól im pracować przez noc. Następnego ranka Twoje buty będą suche, świeże oraz będą przyjemnie pachnieć. Kiedy zechcesz włożyć buty przenieś saszetki FRESHED do innej pary butów. W ten sposób saszetki FRESHED można użyć na dwóch parach butów.

UWAGA! W wyjątkowych okolicznościach, efekt świeżości oraz przyjemnego zapachu może zająć kilka dni, jednak saszetki FRESHED będą pracować tak długo, jak długo pozostawisz je w swoich butach.

Pozwól saszetkom FRESHED pracować cały czas kiedy nie ćwiczysz. W ten sposób twoje buty będą zawsze świeże. Włóż parę saszetek FRESHED do swojej torby na siłownię, ochraniaczy lub rękawic, aby również cieszyć się świeżością. FRESHED nada się również do Twojego samochodu, kempingu, domku letniskowego, szafy lub szuflad.

Czy Twoje saszetki FRESHED wyglądają na nieco zużyte po długotrwałym użytkowaniu z wilgotnym obuwiem o nieprzyjemnym zapachu? Jeżeli tak, wyjmij je i pozwól, aby odświeżyło je powietrze. Jeżeli były używane w naprawdę wilgotnym środowisku i czujesz, że ich zawartość uległa krystalizacji, wyciśnij je z nadmiaru wilgoci, aby mogły z powrotem wrócić do swojej naturalnej postaci – tym samym przywrócić swoją zdolność absorbowania wilgoci i brzydkiego zapachu.

UWAGA! Saszetek FRESHED nie należy prać!