Spodenki ZINA Contra JUNIOR 10 kolorów!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Zina
  • szt.
  • 54,00 zł 40,00 zł

Spodenki CONTRA JUNIOR

Spodenki meczowe CONTRA

Przed Tobą ważne spotkanie w rozgrywkach, a nieustannie męczysz się z problemem niewygodnych spodenek, które ograniczają ruchy, spowalniają bieg, sprawiają, że podania są mniej celne, a strzały nie mają takiej siły i precyzji, jakiej byś oczekiwał? Z podobnym problemem mierzy się wielu graczy, zarówno zawodowców, jak i amatorów. Choć niektórzy “eksperci” próbują bagatelizować tę kwestię, nie ufaj im. Komfortowe spodenki meczowe to jeden z najistotniejszych elementów odzieży sportowej.

Właśnie dlatego powstały spodenki meczowe CONTRA. Projektując je chcieliśmy stworzyć produkt z myślą o graczach na różnych poziomach zaawansowania. Zachwyceni nim będą nie tylko amatorzy, bo również i profesjonaliści doceniają wysoką jakość wykonania. Wiemy, że nasze spodenki poprawią komfort Twojej gry.

Użytkownicy spodenek meczowych CONTRA podkreślają ich dopasowanie do każdej sylwetki. Chwalą je masywni defensorzy, dynamiczni skrzydłowi i ruchliwe lisy pola karnego. Spodenki zostały wyprodukowane ze 100% poliestru Interlock. Wytrzymają więc każde siłowe starcie na murawie, ale jednocześnie są elastyczne i nie podrażnią Twojej skóry. Wszystko to zasługa odpowiednio dobranej gramatury spodenek CONTRA.

Sportowy krój spodenek CONTRA zapewnia pełną swobodę podczas każdej aktywności fizycznej, całkowicie wykluczając zbędne ruchy, wszelkie zaciągnięcia i konieczność poprawiania ich na sobie. Choć ich przeznaczeniem jest uprawianie sportu, to spodenki sprawdzą się także na co dzień. Nawet nie poczujesz ich na sobie grając na konsoli lub oglądając z odtworzenia Twój ostatni mecz.

W produkcji użyliśmy autorską technologię ACTIVE DRY, którą tworzy specjalnie opracowany przez ZINA system odprowadzania potu na zewnątrz. Takie rozwiązanie daje uczucie suchości, ogranicza tarcie i zapewnia pełną dynamikę gry. Spodenki są również przygotowane na dużą różnicę temperatur. Chronią więc zarówno przed wyziębieniem, jak i przegrzaniem. Optymalna temperatura ciała pomaga poprawiać sportowe osiągi. W ten sposób zmniejszy się ryzyko kontuzji mięśniowej, ale i zwykłego przeziębienia.

Strój wykonany jest w klasycznie zaprojektowanym stylu. Ergonomiczny krój zapewnia doskonałe wyważenie między wyglądem a bezpośrednim wpływem na grę. Naszyte na lewej nogawce logo producenta podkreśla sportowy charakter. Co więcej, spodenki są dostępne aż w dziesięciu kolorach. Łatwo więc dopasować konkretny model do innego kompletu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zamówić cały trykot w sklepie ZINA.

Dopasuj idealny zestaw dla swojego zespołu, skorzystaj z atrakcyjnej oferty od polskiego producenta.

Rozmiarówka juniorska podana na metce wg producenta:

XXS = 116
XS = 122
S = 128 - 136
M = 137 - 146
L = 147 - 158
XL = 159 - 170